Freelance Data Scientist gezocht voor voorspellende modellen in de e-commerce

Zoetermeer, Zuid-Holland · Consultant.nl

Tarief
€80-€80 /uur
Inzet
32-40 uur per week
Looptijd
6 maanden
Locatie
Zoetermeer, Zuid-Holland
Remote
Hybride
Via
Consultant.nl
ZZP
Toegestaan

Omschrijving

Bij onze organisatie geloven we dat data de sleutel is tot betere besluitvorming. Als innovatief technologiebedrijf werken we dagelijks aan oplossingen die complexe vraagstukken vertalen naar actionable insights. Ons data-team groeit en daarom zijn we op zoek naar een Freelance Data Scientist die ons komt versterken voor een uitdagende opdracht.

Wat ga je doen?

Als Freelance Data Scientist krijg je de vrijheid om zelfstandig aan impactvolle projecten te werken. Je bent verantwoordelijk voor:

Het ontwikkelen en implementeren van machine learning modellen voor voorspellende analyses

Het analyseren van grote datasets en het identificeren van patronen en trends

Het bouwen van dashboards en visualisaties om inzichten te communiceren naar stakeholders

Het optimaliseren van bestaande algoritmes en dataprocessen

Het adviseren van het productteam over data-gedreven verbeteringen

Het documenteren van modellen en methodologieën voor kennisoverdracht

Wat neem je mee?

Minimaal 4 jaar ervaring als Data Scientist in een vergelijkbare rol

Uitstekende kennis van Python en relevante libraries zoals Pandas, Scikit-learn en TensorFlow

Ervaring met SQL en het werken met cloud-omgevingen (AWS of Azure)

Afgeronde HBO of WO opleiding in een kwantitatieve richting (Econometrie, Wiskunde, Informatica of vergelijkbaar)

Sterke communicatieve vaardigheden om technische resultaten begrijpelijk te maken voor niet-technische collega's

Zelfstandige en proactieve werkhouding

Opdrachtdetails

Duur: 6 maanden met optie tot verlenging

Inzet: 32-40 uur per week

Uurtarief: €80 per uur (exclusief BTW)

Start: Per direct beschikbaar

Wat bieden wij?

Een dynamische werkomgeving met gedreven professionals

Toegang tot de nieuwste tools en technologieën

Flexibiliteit om deels remote te werken

Mogelijkheid tot verlening bij wederzijdse tevredenheid

Direct contact met de opdrachtgever, zonder tussenkomst van bureaus

Herken jij jezelf in bovenstaand profiel? Dan komen we graag met je in contact! Stuur je CV en een korte motivatie waarin je jouw relevante ervaring toelicht. We nemen binnen 48 uur contact met je op.

Reageer op deze opdracht via Consultant.nl

Je wordt doorgestuurd naar de website van Consultant.nl. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via Consultant.nl gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die Consultant.nl beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten

Vergelijkbare opdrachten