Beleidsmedewerker Wonen

Nederweert, Limburg · Gemeente Nederweert · De Transparante Broker

Tarief
max. €100 /uur
Inzet
24 uur per week
Looptijd
2026-07-01T07:00:00Z - 2026-12-31T16:00:00Z
Locatie
Nederweert, Limburg
Opdrachtgever
Gemeente Nederweert
Via
De Transparante Broker
ZZP
Toegestaan

Omschrijving

Functieomschrijving

Gemeente Nederweert zoekt een beleidsmedewerker Wonen ter tijdelijke vervanging van de huidige functionaris.

Je werkzaamheden richten zich op de afronding van het Programma Volkshuisvesting in afstemming met Regio Midden-Limburg.

Je actualiseert en stuurt op de woningbouwprogrammering en bewaakt voortgang en realisatie.

Je vertegenwoordigt de gemeente in overleggen met de regio en de gemeente Weert en bent aanspreekpunt bij samenwerkingsafspraken.

Daarnaast adviseer je bij intake- en omgevingstafels en geef je beleids- en bestuurlijk advies aan de portefeuillehouder en het college.

Vereist profiel

Wij zoeken een kandidaat die zowel inhoudelijk sterk is als bestuurlijk sensitief en communicatief vaardig:

  • Afgeronde HBO/WO-opleiding in ruimtelijke ordening, planologie, bestuurskunde of vergelijkbaar;
  • Minimaal enkele jaren ervaring met volkshuisvesting, woningbouwprogrammering of soortgelijk beleid;
  • Kennis van en ervaring met regionale samenwerking (Regio Midden-Limburg) en overlegstructuren;
  • Sterke adviesvaardigheden richting portefeuillehouder/college en ervaring met intake- en omgevingstafels;
  • Analytisch vermogen, resultaatgericht werken, zelfstandigheid en goede schriftelijke en mondelinge communicatie;
  • Flexibiliteit voor tijdelijke vervanging, bestuurlijke sensitiviteit en bij voorkeur rijbewijs B.

Eisen

  • Je bent een ervaren beleidsmedewerker, die na een korte introductie zelfstandig de werkzaamheden oppakt. Je kent het beleidsveld goed, hebt ervaring met werken bij de overheid en je politiek-bestuurlijke antenne staat scherp afgesteld. Je bent een teamspeler en hebt een flexibele instelling. Kennis van de ontwikkelingen binnen de regio en een actueel, relevant netwerk is een pré.
  • Je werkt binnen het team Ruimtelijke en Economische Ontwikkelingen.
Reageer op deze opdracht via De Transparante Broker

Je wordt doorgestuurd naar de website van De Transparante Broker. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via De Transparante Broker gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die De Transparante Broker beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten

Vergelijkbare opdrachten