Projectleider Informatiemanagement

Den Haag, Zuid-Holland · Rijksvastgoedbedrijf · Hero Interim

Indicatief markttarief
ca. €106 per uurIndicatief sectorgemiddelde (bron: Knab 2026)
Inzet
32-36 uur per week
Looptijd
12 maanden, met optie op verlenging
Locatie
Den Haag, Zuid-Holland
Opdrachtgever
Rijksvastgoedbedrijf
Via
Hero Interim
ZZP
Toegestaan

Omschrijving

Voor het Rijksvastgoedbedrijf zijn wij op zoek naar een Senior Projectleider Informatiemanagement. In deze rol ben je verantwoordelijk voor de coördinatie en implementatie van informatieonderzoeken die bijdragen aan de kwaliteit, volledigheid en actualiteit van de vastgoedinformatie binnen één van de grootste vastgoedorganisaties van Nederland. Neem contact met ons op via: Wil je ons een open sollicitatie sturen? Voor iedereen die geen idee heeft wat Hero doet, maar dat wél graag wil weten, hebben wij een speciale website ontwikkeld waarbij wij onze dienstverlening simpel uitleggen: Hero for Dummies

Reageer op deze opdracht via Hero Interim

Je wordt doorgestuurd naar de website van Hero Interim. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via Hero Interim Professionals gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die Hero Interim Professionals beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten

Vergelijkbare opdrachten